IT služby

IT Služby - CZECH INTERNATIONAL, a.s.Stabilní odbor informačních technologií společnosti CZECH INTERNATIONAL, a.s., s dlouhodobou praxí s péčí o desítky provozoven s mnoha zaměstnaci, nasbíral i v obslasti IT služeb zkušenosti, které jsme připraveni poskytnout našim zákazníkům. Zejména v oblasti správy sítí, konzultační činnosti k informačnímu systému Helios Orange i tvorbě webových aplikací, napojených na ERP. Pro weby využíváme vlastní publikačním systém czxPortal, propojený s Helios Orange například s elektronickým obchodem nebo rezervačním systémem. Instalace Helios Orange v naší společnosti, počtem licencí i počtem úprav, se řadí k těm největším v České republice.

Helios Orange - Konzultační služby

Helios Orange sami v CZECH INTERNATIONAL, a.s. používáme, rádi Vám předáme naše zkušenosti
Informační systém Helios Orange využíváme k plné spokojenosti již od roku 2007, kdy jsme na něj přešli z vyšší verze informačního systému stejného dodavatele Helios Green. Od prvotního navedení počátečních dat, až do současnosti vše řešíme a implementujeme převážně vlastními kapacitami konzultantů. Snažíme se Helios Orange využít naplno  při všech aktivitách společnosti a minimalizovat tak nutnost využití dalších aplikací, Helios Orange nám svou otevřenou architekturou v tomhle úsilí velmi vychází vstříc. Za dobu využívání tohoto ERP se nám jej například podařilo propojit s elektronickým obchodním domem a e-shopem, podařilo se vyřešit problém centrální fakturace, propojit jednotlivé Orange na provozovnách s centrálním informačním systémem a intranetem. Ale je toho ale daleko více, co se podařilo a co se s Helios Orange dá řešit. Za dobu práce s tímto informačním systémem jsme načerpali spoustu zkušenosti, které v případě Vašeho zájmu můžeme zúročit i u Vás. Rádi Vám při implementaci informačního systému Helios Orange pomůžeme.

Hardwarové služby

IT služby - prodej hardware a software, správa sítí Výběr hardwarového vybavení je samozřejmě záležitostí klienta. I v této oblasti Vám však můžeme pomoci radou i dodávkou jakéhokoliv vybavení. Plně k dispozici je Vám kompletní sortiment výpočetní techniky. Nákupem zařízení u nás můžete předat starost o Vaši techniku nám.

Správa sítí

Spravujeme vlastní rozsáhlou počítačovou síť provozoven po celé České republice. Své zkušenosti se správou počítačů a sítí dokážeme využít i u Vás. Již dnes provádíme správu sítě několika dalších společnostem. Pokud tedy jste společnost, pro kterou vzhledem ke své velikosti není rentabilní pořídit si vlastního IT specialistu v oblasti hardware či software, s důvěrou se obraťte na naše IT oddělení, které se pokusí Vaše problémy řešit vzdálenou správou a občasným výjezdem k Vám například v případě poruchy. Jsme schopni reagovat rychle a přizpůsobit se Vašim provozním požadavkům.

Webové stránky - publikační systém czxPortal

Publikační systém czxPortal pro tvorbyu webových prezentací - CZECH INTERNATIONAL, a.s. Navrhneme a zrealizujeme webové stránky, které bude pohánět náš publikační systém, na kterém je postavena většina našich webových prezentací. Výhodou CMS je zejména skutečnost, že obsah webu je plně pod kontrolou uživatelů, kteří nemusí nutně mít znalosti programátorů a designerů webových stránek a je při tom zachován a pohlídán jednotný design prezentace. Uživatel se pak stará jen o věcný obsah prezentace, texty a obrázky.

CZECH INTERNATIONAL, a.s. - profesionálové na Vaší straně

Vytvořeno na czxPortal

CZECH International, a.s. - Google Analytics